آموزش کسب درآمد با کوتاه کننده لینک وان دا

حتی افرادی که سایت ندارند هم میتوانند با کوتاه کننده لینک وان دا کسب درآمد کنند!

 

حتما تا به حال شده لینک یک صفحه اینترنتی، عکس، آهنگ، فیلم و... را که احتمالا دارای آدرس طولانی هم بوده برای شخصی یا گروهی بفرستید، یا در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام خود قرار دهید. شما میتوانید قبل از ارسال لینک آن را در سایت وان دا تبدیل به یک لینک کوتاه و درآمدزا کرده و به ازای هر بازدید از لینک 10 تومان و از هر بازدیدکننده روزانه تا 20.000 تومان درآمد کسب کنید! (مشاهده نرخ درآمد

آموزش کسب درآمد با کوتاه کننده لینک:

1. ثبت نام: برای شروع کسب درآمد ابتدا باید به صورت رایگان در کوتاه کننده لینک وان دا ثبت نام کنید. برای اینکار اینجا کلیک کنید. حتما یک ایمیل(پست الکترونیک) واقعی وارد کنید.

2. کوتاه کردن لینک: بعد از ثبت نام وارد سایت شوید و از صفحه اصلی سایت یا داشبورد کاربری قسمت "لینک کوتاه جدید"، لینک های خود را کوتاه کنید. در این صورت لینک های شما با حالت غیر مستقیم(درآمدزا) کوتاه می شوند. یعنی بازدیدکننده ابتدا چند ثانیه تبلیغ مشاهده میکند و سپس به لینک اصلی منتقل میشود. این کار باعث درآمدزایی شما خواهد شد. همچنین در صورت نیاز میتوانید از داشبورد کاربری در قسمت "لینک کوتاه جدید" لینک های خود را با نوع مستقیم(بدون درآمد) کوتاه کنید که به ازای بازدید از آن درآمدی هم نخواهید داشت.

3. انتشار لینک: اکنون باید لینک های کوتاه و درآمدزا را در هر جایی که میتوانید منتشر کنید تا به ازای بازدید از آن درآمد به حساب کاربری شما اضافه شود. (مانند سایت و بلاگ، گروه یا کانال تلگرام، صفحه اینستاگرام و...) فقط توجه کنید که صرفا خودتان یا دوستانتان نباید برای درآمدزایی به صورت روزانه از لینک های خود بازدید کنید، اینکار تخلف بوده و باعث مسدود شدن درآمد و حساب کاربری شما می شود.

4. تسویه حساب: ابتدا در داشبورد کاربری از قسمت تنظیمات -> پروفایل، اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیق پر کنید و شماره شبا یا کارت بانکی خود را هم در قسمت حساب برداشت وارد کنید. سپس هر زمان که درآمد شما به حداقل مبلغ برداشت رسید (10 هزار تومان)، میتوانید از قسمت "برداشت" درخواست برداشت ثبت کنید. در نهایت یک تا سه روز بعد مبلغ به حساب شما واریز خواهد شد.

(توجه: اگر برای تست، خودتان از لینک بازدید کنید به ازای آن درآمدی ثبت نمی شود و باید توسط افراد دیگر بازدید شود.)

راه ساده و سریع برای مدیران سایت

در صورتی که سایت یا وبلاگ دارید، میتوانید از قسمت "داشبورد -> ابزارها -> کد جاوا تمام صفحه" با کپی کردن چند خط کد اسکریپت، تمام لینک های دانلود موجود در سایت خود را درآمدزا کنید! و هر وقت خواستید میتوانید با حذف کردن همین چند خط کد به حالت سابق برگردید. پیشنهاد میکنیم حتما از این اسکریپت استفاده کنید.

کاربران تازه کار ویدئو زیر رو هم ببین تا با مفهوم کوتاه کننده لینک آشنا بشن

 

 

در صورتی که سوال یا مشکلی دارید با پشتیبانی آنلاین ما مطرح کنید، یا از قسمت تماس با ما برای ما ارسال کنید و منتظر جواب تیم پشتیبانی از طریق ایمیل باشید.