گزارش تخلف

جهت ارائه گزارش تخلف لینک در وان دا به موارد زیر دقت نمایید و به همین ترتیب اقدام نمایید.

گزارش تخلف

وان دا یک سایت کوتاه کننده لینک کاربر محور بوده که تمامی لینکهای آن توسط کاربران عمومی وب ایجاد و منتشر می شود .وان دا میزبان هیچگونه محتوا یا فایلی نیست لذا در صورتیکه لینکی حاوی لینک مطلب غیرمجازی می باشد که نباید منتشر شود باید با باز کردن لینک وان دا و مشاهده لینک اصلی ، شکایت خود را به سرور لینک اصلی که میزبان محتوا یا فایل مورد نظرشماست ارسال نمایید .

بطور مثال اگر لینک وان دا https://1da.ir/inter

را باز کنید و در بخش دریافت لینک به سایت  http://dl.upera.com/aaaa.html باشد

باید با سایت upera.com تماس گرفته و خواستار حذف لینک http://dl.upera.com/aaaa.htm باشید .

غیرفعال سازی لینک از طریق وان دا نیز با ارسال مدارک لازم ، امکانپذیر می باشد . اما اینکار محتوای اصلی آپلود شده در لینک اصلی را غیرفعال و یا حذف نمی کند لذا پیشنهاد ما پیگیری از طریق لینک اصلی سایت مقصد می باشد که باعث حذف کامل محتوای مورد تخلف خواهد شد .

در صورتیکه لینک اصلی قابل یافتن یا پیگیری نیست 

در صورتیکه لینک اصلی قابل یافتن یا پیگیری نیست و مایلید فقط لینک وان دا غیرفعال شود و در صورتیکه تخلف مربوط به نقض قوانین کپی رایت می باشد ارسال درخواست حاوی مدارک تخلف و مدارک مالکیت به همراه سربرگ و مهر صاحب محتوا به همراه آدرس لینک صفحه سایت حاوی لینک وان دا  و آدرس لینک تخلف به آدرس ایمیل support@1da.ir اقدام نمایید.

در صورتیکه کاربری در حال تقلب و یا سوء استفاده از امکانات سایت وان دا می باشد می توانید از طریق فرم تماس موجود در صفحه اصلی اطلاع رسانی کنید

قوانین سایت

لطفا قبل از هرگونه فعالیت در وان دا قوانین سایت را در لینک زیر مطالعه نمایید

https://1da.ir/pages/terms